Loading color scheme

Porsche Cayenne 2011 Model yedek Anahtar

Otomobil anahtarları araçlarımızın kimlikleri gibidir, tek fark bu kimlik den araçlarımızda iki adet bulunmaktadır. Araba anahtarımız dan birisi kaybolduğu, çalındığı veya arızalandığın da kalan bir adet anahtar risk taşımaktadır.

Devamı

Mercedes Temic ECU Tamir

Mercedes Temic MR PLD Motor Beyni (Kontrol Ünitesi) Tamiri


    Mercedes Axor, Actros, Atego, Arocs, Travego ve Tourismo gibi ağır vasıta kamyon, çekici ve otobüslerin MR motor kontrol ünitelerinin tamiri olmakla beraber; FR Sürüş kontrol ünitesi, NR seviye kontrol ünitesi, SCR kontrol ünitesi, PSM kontrol ünitesi, ABS kontrol ünitesi tamiri  ve yazılım yükleme chip tuning, sensör iptali, hız limiti kaldırmaz, hız limiti açma VeDok hesaplama, FDok hesaplama, Transponder T5, Transponder D13 vb. çhipli anahtar kodlama gibi işlemler garajımızda garantili olarak yapılmaktadır.

Devamı

İmmobilizerli Anahtar Yapımı

İmmobilizerli Anahtar Yapımı

    İmmobilizer anahtarı araba, motor, otobüs gibi motorlu araçların çalıştırma sistemine verilen elektronik devredir. Bu elektronik devrenin bir parçası araba diğer tamamlayıcı parçalı ise çalıştıran kontak anahtarı içindedir ve bu iki parça tamamlanmadan motor çalışmaz. Bu sebeple İmmobilizer olan otomobiller, "düz kontak" yapılarak çalıştırılamaz.

Devamı