Loading color scheme

orjinal oto anahtar

    Araç sahiplerinin en büyük sorunlarından biri de araç anahtarını kaybetmektir. Kayıp oto anahtarını yeniden çıkarmak, Aracın üretici firmasına bağlı olarak Almanya, Fransa, Amerika ve ya Japonya dan üretici firma ile iletişime geçmek ve anahtarın gelmesini beklemek aylar sürebilir. Ayrıca bu hizmetten faydalanmak oldukça yüksek maliyette olabiliyor. Ancak verdiğimiz hizmetler sayesinde kısa  bir sürede aracınızın anahtarının birebir orjinaline sahip olabilirsiniz.

      Hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken Web sayfamızdan randevu almak, servis seçmek, aracınızı servisimize teslim edip işlemleri onaylamalısınız. Aracınızın işlemleri tamamlanınca servisimizden alabilirsiniz.

oto anahtarı tamiri

Bir çok araç sahibinin en büyük sorunlarından bir diğeri ise araç anahtarın kırılması yada bozulmasıdır.

Arızalanan oto anahtarının tamiri için aracın üretici firmasına bağlı olarak Almanya, Fransa, Amerika ve ya Japonyadan üretici firma ile iletişime geçmek ve anahtarın tamiri talebinde bulunmak ve talebin karşılığında anahtarı ilgili firmaya göndermek ve gelmesini beklemek aylar sürebilir.

Kullanıcı hatası olarak görülen bu durumda hizmetten yararlanmak ve mesafeli işlemler siz de hem zaman hem de para kaybına sebep olacaktır. Ancak verdiğimiz hizmetler sayesinde bir haftadan kısa sürede aracınızın anahtarını tamir ettirebilir isterseniz yedek anahtar bile edinebilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken web sayfamızdan randevu almak, servis seçmek, aracınızı servisimize teslim edip işlemleri onaylamalısınız.

Aracınızın işlemleri tamamlanınca servisimizden alabilirsiniz.

Yedek Oto Anahtar Tamiri

 

Aracınızın güvenliğini önemsiyorsanız ve olası bir anahtar kaybında mağdur olmamak için aracınızın anahtarının yedeğini bulundurun. Bir çok üretici araçlar için yedek anahtar imkanı sunarken bazıları buna gerek duymaz. Bazı eski araçların ise yedek anahtarı kaybolduğu için kullanıcı birçok zaman mağdur olur. En çok unutulan eşyalar listesinde ilk sırada oto anahtarı bulunmaktadır. Sizler de bu durumdan muzdarip iseniz önleminizi alın, oto anahtarınızın yedeğini çıkartın.

Hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken web sayfamızdan randevu almak, servis seçmek, aracınızı servisimize teslim edip işlemleri onaylamalısınız.

Aracınızın işlemleri tamamlanınca servisimizden alabilirsiniz.