Hakkımızda

Seven Garaj Hakkımızda

Seven Güvenlik Sistemleri olarak 1979 yılından bu yana Anahtarcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız gelişen teknolojilerle beraber 2000 yılından bu yana Otomotiv Garaj ve Servis işlemleri konusunda iş ortaklarına ve müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir. Seven Güvenlik Sistemleri’nin alt kolu olan Seven Otomotiv Garaj hizmetleri olarak İstanbul Başakşehir Beyaz Tower’daki garajımızda filo, ticari, binek ve ağır vasıta grubundaki araç sahiplerine ve son kullanıcılara tamamen müşteri memnuniyeti odağında sektör fiyatlarının altında hizmet vermektedir.

Uzman kadromuzla beraber Seven Garaj’da müşterilerimize verilen hizmetler sırasıyla Kumandalı/Kumandasız Oto Yedek ve Kayıp Anahtar, Immobilizer ve Oto Kumanda Tamiri olarak öne çıkıyor. Bununla birlikte Garaj, Kepenk, Bariyer kumandaları tedariği ve Kartlı Geçiş Sistemlerine ait kartların çoğaltılması ve yedeklenmesi noktasında da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Seven Garaj hizmetleri bünyesinde garajımızda alanında tecrübeli iş arkadaşlarımızla tamamen garantili hizmetler verip, memnun kalınmadığı takdirde oluşabilecek müşteri mağduriyetlerini en aza indirgemek için düzenlediğimiz eğitim ve sertifika programları kadromuzu güçlü tutuyoruz.

2018 yılı itibariyle Seven Güvenlik Sistemleri Seven Garaj bünyesinde kıdemli 10 iş arkadaşımızla beraber taşıt sahipleri için oldukça uygun fiyatlı ve garantili hizmet politikamız bulunmaktadır. Bu bağlamda son yılların en popüler ihtiyaçlarından olan Chip Tuning hizmeti teknik şartnameleri uluslararası standartlarda doğrulanmış ECU programlama üniteleri ile yapılmaktadır. Yine son dönemde EGR ve DPF arızalarının çözümlerinde ekipman ve teknik personelimizin eğitimi konusunda attığımız adımlarla beraber araçlarında DPF EGR arızası veren müşterilerimiz, Seven Garaj hizmet noktalarında uygun fiyatlı garantili şekilde hizmet alabilmektedir. NOX/ ADblue arızası veren binek, hafif ticari, ağır vasıta,  iş makinesi ve tarım araçlarında yaşanan arızaların çözümlerinde de müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

ECU ( Oto Beyin) tamir hizmeti ile beraber Arıza Tespit Ve Arıza Silme ( DTC OFF) işlemlerini hızlı ve garantili şekilde alabileceğiniz Seven Oto Garaj’a  gelen müşterilerimiz kullandığımız veri tabanı sistemleri sayesinde periyodik bakım ve işlem geçmişi gibi dökümanları dijital ya da basılı ortamda teslim alabiliyor. Bu sayede hizmet sonrasında yaşanabilecek olası durumlar için hem müşterilerimizin verilen hizmetle ilgili en küçük bir sorun bile yaşamasının önüne geçilmesi planlanmıştır.

HIZLI RANDEVU SİSTEMİ

Servis randevusu oluşturmak için aşağıdaki Randevu al tıklayıp doğrudan randevu oluşturabileceğiniz gibi aynı zamanda aşağıdaki telefon ve mail bilgileri üzerinden de ulaşım sağlayıp. Ürün,hizmetler hakkında bilgi alıp randevularınızı oluşturabilirsiniz.

+90 212 255 47 35
+90 549 450 49 50

RANDEVU AL